Home page
Strona główna >> O firmie

O firmie

Jesteśmy rodzinną, prężnie działającą firmą z ponad 40-letnią tradycją, a nasza działalność jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku.
Produkujemy schody, podłogi, okna i drzwi wejściowe w systemie EURO oraz sauny fińskie, w których się specjalizujemy. Do naszej oferty dołączyły również usługi w zakresie wytwarzania i montażu drewnianych elementów wystroju Komór Kriogenicznych.

Współpraca z biurem projektowym oraz projektantami wnętrz powoduje, że dysponujemy ciekawymi pomysłami i oferujemy realizację wielu trudnych i nietypowych projektów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Do głównych atutów naszej firmy należy dbałość o zadowolenie, a przede wszystkim bezpieczeństwo osób, które korzystaj i będą korzystać z naszych usług. Niezachwiana pozycja firmy na rynku pozwoliła zapewnić wszystkim klientom gwarancję na nasze wyroby. Gwarancja ta jest dowodem wieloletniej, rzetelnej pracy oraz od konsekwentnej polityki mającej na celu zaspokojenie każdego Klienta.

Ponadto równolegle prowadzoną działalnością naszego zakładu od ponad 20 lat są prace budowlane oraz rekonstrukcyjne. Zajmujemy się budową domów, remontami oraz przebudową budynków. Natomiast najnowszymi i zarazem bardzo efektownymi stały się budowy oraz remonty drewnianych oraz drewniano stalowych mostów i kładkek dla pieszych.

Na potwierdzenie zdobytego doświadczenia oraz posiadanych umiejętności niezbędnych do wykonawstwa w/w robót budowlanych posiadamy liczne referencje od inwestorów prywatnych, ale przede wszystkim od inwestorów publicznych dla , których realizowaliśmy kontrakty zdobyte w toku zamówień publicznych.